FIRMA

SPRZEDAŻ
darek@alphascents.com

* po angielsku
 

Alpha Scents logo
Kontakt

CENTRALNE BIURO, PORTLAND, OREGON
1089 Willamette Falls Drive,
West Linn, OR  97068

Informacje o alpha Scents, Inc

Alpha Scents, Inc. produkuje i sprzedaje na całym świecie wysokiej jakości systemy monitoringu owadów.  W skład tych systemów wchodzą różnego typu pułapki i wabiki używane w celu znacznej redukcji lub nawet eliminacji stosowania toksycznych pestycydów.  Nasze katalogi zawierają produkty do zwalczania większości miejscowych i przywleczonych gatunków owadów w rolnictwie, sadownictwie, szkółkarstwie, hodowli roślin ozdobnych, leśnictwie oraz na przydomowych działkach. 

Naszą specjalnością jest synteza rzadkich feromonów do badań, produkcji, i zapotrzebowań rządowych. 

Do produkcji wabików stosujemy wysokiej jakości feromony i są one wytwarzane zgodnie z zaleceniami środowiska naukowego tak aby spełniały albo przekraczały standarty produktów obecnie używanych na rynku. 

Alpha Scents dokłada wszelkich starań by oferować atrakcyjne i konkurencyjne ceny artykułów i badań.

Partnerzy strategiczni

GLASSNOISE, INC. multimedia and event services

Zarzad


Dr. Darek Czokajlo, Ph.D, President
Prezydent – Dr. Darek Czokajło, Leśnik, Entomolog, Chemik Ekologiczny

Dr. Czokajło skończył studia magisterskie na Wydziale Leśnym, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, w 1987 roku, oraz  doktoranckie, w dziedzinie ekologii chemicznej owadów i entomologii leśnej na Wydziale Biologii Środowiskowej i Leśnej, Instytutu Nauk Środowiskowych i Leśnych, Universytetu Stanowego w Nowym Yorku, w 1998.  Przez ostatnie 14 lat, Dr. Czokajło rozwija i bada pułapki i wabiki na insekty, oraz rozpoczął i wdrąża badania nad zwalczaniem szkodliwych owadów metodą „Zwabiania i zabijania” (Attract&Kill) w leśnictwie, rolnictwie i na terenach urbanistycznych.  Dr. Czokajło przewodzi w wielu programach badawczych i rozwojowych, dzięki którym nowe produkty są dosępne na rynku.

© Copyright 2008 - 2014 przez Alpha Scents, Wszelkie Prawa Zastrzezone